По будням с 9:00 до 18:00

Фунгіцид від плодової гнилі


Діюча речовина: фенгексамід 500 г / кг.Шкідливий ооб'ект: Моніліоз, сіра гниль. Авторизоване застосу..
57 грн
Немає відгуків
Діюча речовина: піріметаніл 400 г / л, трифлоксістробін 120 г / л.Шкідливий об'єкт: Парша яблуні, бо..
52 грн
Немає відгуків
Вміст діючої речовини: 375 г / л ципродиніл; 250 г / л флудіоксоніл.Хімічна група: Анілінопірімідіни..
84 грн
Немає відгуків
Вміст діючої речовини: 100 г / л пенконазол.Хімічна група: триазол. Препаративна форма: Концентрат е..
21 грн
Немає відгуків
Препарат пригнічує хвороби після появи їх зовнішніх симптомів.Лікувальна дія проявляється протягом п..
33 грн
Немає відгуків
Вміст діючої речовини: 750 г / кг ципродиніл.Хімічна група: Анілінопірімідіни. Препаративна форма: Л..
36 грн
Немає відгуків
Виробник: "Баєр" (Німеччина). Впливає на широкий спектр збудників хвороб. Забезпечує цілісну систему..
55 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всіх 1 сторінок)
Питання-Відповідь

Плодова гнилизна відноситься до найпоширеніших захворювань плодових дерев. Вона вражає і кісточкові, і насіннєві культури. Збудник – сумчастий гриб. Головна складність у тому, що перші ознаки з'являються лише у період наливання фруктів. Страждають не лише плоди, а й листя. Останні засихають, жовтіють, опадають. М'якуш фруктів сильно розм'якшується, шкірка змінює колір на коричневий, на ній накопичуються білі спори, які швидко розносяться вітром.

Профілактика та лікування плодової гнилі

Лікування моніліозу або плодової гнилі має проводитися в комплексі. Важлива міра – своєчасне грамотне обрізання. Дотримуйтесь правил догляду за садом, не забувайте поливати дерева в посуху, вносити добрива. Набагато краще запобігти розвитку захворювання, ніж потім з ним боротися. Проводьте профілактичні обробки із застосуванням фунгіцидів.

  • Весною після пробудження актуальні препарати на основі міді. Після завершення періоду цвітіння використовуйте засоби проти парші.
  • Для літньої обробки підійде мідний купорос, особливо, якщо на вулиці спекотно та волого.
  • Восени після збирання врожаю обприсніть рослини бордоською рідиною або тим самим мідним купоросом.

Щоб зменшити ризик виникнення плодової гнилі, використовуйте для посадки сорти, стійкі до цього захворювання. Також важливо правильно розпланувати свій сад, кожна рослина має отримувати світло, повітря та вологу в достатній кількості. Не забувайте час від часу перекопувати землю біля дерев. І, звичайно ж, своєчасно прибирайте уражені будь-якими хворобами частини рослини, після чого одразу проводьте фунгіцидну обробку.

Фунгіциди від плодової гнилі в інтернет-магазині Bubochka.ua

Які препарати можна купити для обробки дерев від плодової гнилі? У нашому каталозі зібрані найпопулярніші та найефективніші фунгіциди. Світч забезпечує рослинам захист від різних хвороб, зокрема сірої та плодової гнилі. Лікувальна дія зберігається до 2 діб, захисна – до 12 днів. Не шкодить навколишньому середовищу.

Ще один препарат – Топаз 100. Виготовляється на основі пенконазолу. За рахунок системного впливу забезпечує культурам тривалий захист. Хорус випускається у зручній формі гранул. Його активний компонент – ціпродиніл. Демонструє високу активність проти плодової гнилі, парші, борошнистої роси. Ці та інші фунгіциди можна замовити з доставкою до вашого міста.