Насіння мікрозелені
Ще донедавна про мікрозелень мало хто знав, сьогодні вона широко застосовується в кулінарії, адже містить велику кількість корисних мікроелементів. Зелені паростки використовують для приготування смузі, коктейлів, а також для декорування страв. Концентрація вітамінів та мінералів у мікрозелені в 20-40 разів перевищує їх вміст у дорослих рослинах. Вирощувати її нескладно. Отримати апетитні паростки можна навіть у домашніх умовах.
Корисні властивості мікрозелені
Поговоримо докладніше про користь мікрозелені. Це обов'язкова частина здорового раціону, лікувально-профілактичного харчування. Наприклад, при анемії чудово допомагає сочевиця. Редиска та злаки сприяють зміцненню імунітету. А соняшник насичує організм протеїном. Загальні характеристики різних видів мікрозелені:
- високий вміст вітамінів групи В, А, С, Е, К, РР та ін..;
- наявність у складі мінералів, необхідних для нормальної життєдіяльності організму (залізо, магній, калій, фосфор);
- є цінним джерелом флавонідів, антиоксидантів, дубильних речовин, ефірних олій;
- легко засвоюються;
- незначна кількість калорій.
Мікрозелень має протизапальні та відновлюючі властивості, стимулює обмінні процеси. Вона сприяє нормалізації роботи центральної нервової системи, серця та судин, покращує стан волосся та шкіри. Регулярне вживання паростків уповільнює процеси старіння, підвищує стійкість до стресів.
Купити насіння мікрозелені в інтернет-магазині Bubochka.ua
Пропонуємо купити насіння мікрозелені за доступною ціною у нашому інтернет-магазині. Свіжий, екологічно безпечний матеріал відповідає всім вимогам та стандартам якості. Ми надамо консультацію щодо вибору насіння. Організовуємо доставку замовлень у різні міста України.
У каталозі представлене насіння для вирощування таких видів мікрозелені:
- салат (крес, рукола, латук та ін.);
- гірчиця;
- соняшник;
- кукурудза;
- прянощі;
- бобові (горох, сочевиця);
- буряк;
- морква та ін.
Вирощування мікрозелені не пов'язане з особливими складнощами. Найкраще використовувати для посадки спеціальні ємності – пророщувачі. Насіння добре росте при кімнатній температурі в умовах хорошого освітлення. Як тільки з'явилися два справжні листочки, а це, як правило, через 8-10 днів після висіву насіння, зелень можна зрізати і вживати в їжу.