По будням с 9:00 до 18:00

Чорнобривці Safari Red

Виробник: Benary (Німеччина)
Модель: 4889
Бонусні бали: 10
10 грн
Є в наявності
Доступні варіанти
Виробник: Benary (Німеччина).Чорнобривці відхилені Сафарі. Ще такий різновид чорнобривців називають розлогими.  Висота чорнобривців  Сафарі  досягає 20-25 см. Кущі ростуть компактними з махровими суцвіттями, діаметром 5-7 см. Ефектно виглядають на клумбах...
Характеристики
Вид упаковки
Міні упаковка
Квітка
Чорнобривці
...

Виробник: Benary (Німеччина).

Чорнобривці відхилені Сафарі. Ще такий різновид чорнобривців називають розлогими.  Висота чорнобривців  Сафарі  досягає 20-25 см. Кущі ростуть компактними з махровими суцвіттями, діаметром 5-7 см. Ефектно виглядають на клумбах, бордюрах, рокарії і в вазонах.

Технологія вирощування чорнобривців з насіння:

  1. Посів насіння чорнобривців можна проводити  з  лютого до середини квітня , згідно з розташуванням регіону в кліматичній зоні.
  2. Важливо приділити увагу підбору  якісного універсального грунту для квітучих рослин .
  3. Стадія посіву .  На ринку існує широкий вибір касет, міні-парників для посіву насіння, які створюють комфортні умови для посіву та пророщуванняВиклавши в ємності грунт, рясно необхідно його зволожити. Далі викласти поверх грунту насіння чорнобривців, і полити їх з обприскувача. Засипати грунтом насіння не більше 0,5 см, можна меншим шаром, і також з обприскувача рясно полити верхній шар, щоб не було повітряного прошарку між насінням і грунтом. На завершення з посівом насіння створити парниковий ефект, який набагато простіше створити з використанням міні-парника.
  4. При температурі +15 ... + 20 ° С сходи чорнобривців з'являються через 5-7 днів. Температурний режим важливий, тому що при температурі нижче + 15 ° С насіння сходить погано.
  5. Далі слід визначити  умови освітлення  місця пророщування насіння. У лютому-березні світлового дня недостатньо для пророщування насіння, яким необхідне світло для процесу  фотосинтезу . Тому необхідно на стадії пророщування насіння  використовувати лампу .
  6. Стежити за  зволожених  грунту в ємностях. Провітрювати розсаду  на стадії пророщування 10-15 хвилин в день.
  7. Після появи  пари справжніх листків  можна провести  пікіровку . Горщики вибирати об'ємом 0,2-0,3 л для однієї розсади. Засипати горщики грунтом, полити дрібним дощиком, створити необхідний отвір і посадити розсаду. Висаджену розсаду ставити  під лампу в разі нестачі світла , це може залежати від погоди, наприклад похмурості, або від клімату в місцевості. Продовжувати стежити за зволоженістю в грунті. Після пікіровки вже можна проводити підживлення 1 раз в тиждень замість поливу.
  8. Коли  мине загроза повторних заморозків , можна чорнобривці висаджувати у відкритий грунт. Це приблизно в кінці травня - початку червня. Висаджувати чорнобривці на відстані один від одного необхідно в залежності від їх висоти. Високі чорнобривці висаджувати через кожні 40 см, і між рядами теж зберігати 40 см, середні - за схемою 30 * 30, низькорослі - по схемі 20 * 20.
  9. Догляд за чорнобривцями в відкритому грунті простий:  містити грунт розпушеній, зволоженою, стежити за зовнішнім виглядом рослин, щоб під час застосувати засоби захисту, видаляти зів'ялі бутони, а також добре відгукуються чорнобривці на підживлення .
Характеристики
Вид упаковки Міні упаковка
Квітка Чорнобривці
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.


Похожие товары
6 грн
6 грн
6 грн
7 грн
4 грн