По будням с 9:00 до 18:00

Саджанці Смородини


Біла смородина Сніжана - Щітки цього сорту щільні, мають спадну форму. Ягоди досить великі, маю..
56 грн
Немає відгуків
Смородина Імператорська - ранньостиглий, самозапильний сорт, що відрізняється великоплідністю т..
56 грн
Немає відгуків
Смородина Святкова - красноплодний сорт раннього дозрівання. Кущ цієї смородини має сильні гілки, ві..
0 грн
Немає відгуків
Смородина червона Троїцька - високоврожайний та легкий у вирощуванні сорт.  Врожайність із одно..
54 грн
Немає відгуків
Чорна смородина Аметист - відрізняється великими ягодами і високою врожайністю, за що і любимо звича..
0 грн
Немає відгуків
Смородина чорна Білоруська  - чорноплідний сорт середнього терміну дозрівання. Кущі відрізняють..
0 грн
Немає відгуків
Смородина Вернісаж - середньостиглий і дуже щедрий сорт. Кущі смородини досить високі, середньої рас..
50 грн
Немає відгуків
Смородина Краса Львова - середньопізній, чорноплідної сорт. Добре себе зарекомендував серед українсь..
0 грн
Немає відгуків
Смородина Оджебін - чорноплідний сорт середнього терміну дозрівання. Кущі цієї смородини середньої в..
0 грн
Немає відгуків
Смородина чорна Софіївська - середньостиглий сорт чорноплідної смородини. Кущі цього сорту високі.&n..
50 грн
Немає відгуків
Смородина Титанія - сорт середнього терміну дозрівання плодів. Кущі даного сорту високі, сильні, пря..
0 грн
Немає відгуків
Смородина Чорний бумер - ранньостиглий, чорноплідної сорт. Кущі Чорного бумера прямостоячі, високоро..
53 грн
Немає відгуків
Смородина Ювілейна Копаня - сорт среднепозднего дозрівання, по праву визнаний одним з кращих. Кущі п..
50 грн
Немає відгуків
Показано з 1 по 13 із 13 (всіх 1 сторінок)

Саме чорна смородина обійшла всі ягоди за кількістю вітамінів в ній, а також за кількістю мінералів і ін. Дослідження показали, що ягоди чорної смородини мають здатність запобігати появі діабету і ракових захворювань, також зберігають гостроту зору. Саме з цими важливими властивостями чорної смородини пов'язано те, що її часто додають в продукти функціонального харчування, призначені для зміцнення і оздоровлення організму при самих різних захворюваннях. Саме за ці якості чорної смородини багато хто задається питанням: а де ж купити саджанці смородини? да так, щоб вони були якісні і відповідні сорту, саджанці смородини. Ви можете купити саджанці смородини у нас на сайті, зробивши замовлення або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наші саджанці ростуть в різних кліматичних зонах України та завжди дають щедрий урожай.

Забарвлення ягід може бути - від чисто білої, через рожеву до темно-червоними. Головна відмінність від чорної смородини - це відсутність у листя і ягід специфічного запаху, також ягоди довго не осипаються і можуть висіти до заморозків. Одночасно це і відмінний вітамінний продукт для людини. У 100 г ягід міститься до 130 мг фарбувальних речовин з Р-вітамінною активністю, рідкісного вітаміну К в них 1,8 мг, Е - 0,86, вітаміну С - до 40 мг. Є також вітаміни В1, В2, РР і каротин. Багато різних макро- і мікроелементів (в мг / 100 г): калію - 370, натрію - 32, кальцію, магнію і фосфору - по 35, а також залізо, селен та ін.

Як висаджувати саджанці смородини?

Висаджувати саджанці краще всього восени, починаючи з вересня і до кінця жовтень, так як в цей час температура вже не дуже висока. Завдяки дощів і прохолоді земля просочується вологою, і до зими саджанці нарощують оновлені коріння. Якщо ви не встигли висадити смородину восени, то потрібно це зробити в перші весняні дні, поки земля ще тримає вологу після снігу. Для безпосередньо посадки копається яма з урахуванням того, що саджанець повинен бути посаджений на 10-12 см. Глибше, ніж він ріс в розпліднику. Завдяки цьому утворюються додаткові корені з прикореневих нирок, які ми заглибити в грунт. У наступні роки з заглиблених нирок будуть наростати додаткові пагони заміщення. Для червоної або білої смородини саджанці заглиблюють всього на 5 см, при цьому висаджувати їх потрібно не прямо, а під нахилом. В яму бажано додати 1-2 лопати перегною або компосту, перемішати з грунтом, зверху потрібно розмістити землю і вже на все це висаджуємо саджанці. Потрібно розправити коріння, засипати грунтом, вилити відро води, а коли вода вбереться, досипати до рівня землі і сформувати лунку для поливу. Після посадки саджанець потрібно обрізати, над землею потрібно залишити 2-3 бруньки, з яких сформується потужний кущ. Обрізка допомагає розвитку сильної кореневої системи і утворення добре розгалуженого куща. Якщо посадка саджанців смородини проводиться навесні, то землю навколо куща необхідно удобрити перегноєм, компостом або соломою. Догляд після посадки саджанців смородини полягає в регулярних поливах, розпушуванні грунту і прополці бур'янів. Надалі робити прополку необхідно обережно, так як коріння розташовуються у верхньому шарі грунту. Позитивно смородина відгукується і на мульчування. Мульча забезпечує більш прохолодний мікроклімат в прикореневій зоні.

Якщо ви хочете купити якісні саджанці смородини, ви зможете зробити це в нашому інтернет-магазині насіння bubochka.in.ua.