По будням с 9:00 до 18:00

Саджанці хвойних рослин


Туя Західна Смарагд
  • -10%
ХАРАКТЕРИСТИКИ Туя Смарагд Західна з нашого розсаднику має ряд переваг:Висота в асортиментіЩільна хв..
516 грн 465 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)

Туя, смерека, ялина – вишукана прикраса будь-якої ділянки. Пишні вічнозелені рослини взимку та влітку радують око своїм чудовим виглядом. Вони не вимагають специфічного догляду, характеризуються високою стійкістю до шкідників та захворювань. Купити саджанці хвойних культур за низькою ціною с доставкою в Україні можна в інтернет-магазині Bubochka.ua. Ми реалізуємо сертифіковану продукцію відомих виробників. Приймаємо замовлення через форму на сайті та по телефону.

Хвойні рослини у дизайні ландшафту

У ландшафтному дизайні застосовуються різні види хвойних культур. Рослини різняться за розмірами та формою. Ви можете посадити на садовій ділянці високу ялинку або акуратний кипарис, розлогу смереку або скромний ялівець. І зелений колір не єдиний, яким можуть похвалитися хвойні культури. Дерева і чагарники пофарбовані в сивий, блакитний, декоровані строкатими і золотистими переливами. Вони стають ключовими елементами композиції, адже дуже успішно виділяються на тлі інших рослин. Приголомшливий декоративний потенціал дозволяє використовувати хвойні рослини в:
  • одиночних посадках;
  • альпійських гірках;
  • рокаріях;
  • японських садах.
Хвойні рослини - це не тільки прикраса ділянки, але й захист для інших культур від сонячних променів, поривів вітру. До їх переваг відносять і тривалість життя. Для кедрів та ялинок це понад 300 років. Висота окремих дерев сягає 30 метрів. Затребувані не лише звичайні, а й карликові породи, які виростають лише на 20-30 см за кілька років.

Догляд за хвойними рослинами

Доглядати хвойні культури нескладно. Вони не вимагають особливої уваги. Важлива особливість таких дерев та кущів – стійкість до захворювань та шкідників. Потрібно враховувати лише кілька правил, щоб виростити здорову ялинку чи іншу хвойну культуру.
  • Місце для хвойних має бути не надто затіненим, достатньо сонячним.
  • Якщо ґрунтові води залягають неподалік поверхні землі, влаштуйте дренажну систему, дерева не люблять застою.
  • Для захисту коріння від літньої спеки та зимового холоду проводіть мульчування.
  • Для підживлення використовуйте мінеральні добрива.
Якщо у вас на ділянці ростуть карликові або низькорослі породи, на зиму їх варто вкривати, щоб захистити від обмерзання. Естетичність кронам додасть стрижка, яку рекомендується проводити двічі на рік.

Питання-Відповідь